کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

ضدیخ بتن

 

 

قیمت خرید و فروش ضد یخ بتن

بتن ریزی در شرایط آب و هوای سرد همواره یکی از مشکلات موجود برای مجریان محترم می باشد . آب و هوای سرد موجب یخ زدن آب بتن و در نتیجه انبساط حجمی بتن بعد از سخت شدن خواهد شد که معضلات گوناگونی را برای بتن ایجاد خواهد نمود. با یخ زدن آب مخلوط ، آن بخش از آب که می بایست در مخلوط بتنی با سیمان واکنش نشان دهد، حذف می شود و در اصل آبی در مخلوط باقی نمی ماند که فرآیند هیدراسیون کامل شود و بتن فرم لازم را بگیرد.

بنابراین فرآیند هیدراسیون دچار خلل شده و گیرش اولیه بتن اتفاق نمی افتد. یکی از راههای جلوگیری از یخ زدن آب مخلوط و حصول گیرش اولیه سریعتر، استفاده از ماده افزودنی ضد یخ مایع بتن به عنوان شتاب دهنده فرآیند هیدراسیون و افزاینده حرارت زایی بتن در شرایط آب و هوای سرد است. ضد یخ بتن دارای مواد افزودنی شتاب دهنده واکنش هیدراسیون است که برای بتن ریزی در سرمای شدید فرموله و طراحی شده است و گیرایی بتن را از 12 ساعت به 4 الی 5 ساعت تقلیل می دهد . انواع ضدیخ بتن:

 

 

قیمت خرید و فروش ضد یخ مایع بتن بدون کلراید

این ماده مخصوص استفاده در ساخت بتن های مسلح می باشد و هیچ گونه ماده خورنده که برای فولاد مضر باشد، در ترکیب آن وجود ندارد.

 

قیمت خرید و فروش ضدیخ مایع بتن بدون کلراید

 

با افزودن میزان مشخص از ماده ضد یخ مایع بتن به مخلوط بتنی می توان شاهد واکنش سریعتر آب و سیمان بوده و در نهایت گیرش اولیه و مقاومت فشاری در مدت زمان کوتاهتری حاصل شود.

 

عنوانویژگی
حالتمایع
رنگسفید مات
وزن مخصوصgr/cm3 2/1
یون کلرندارد
PHحدود 8
استاندارد ASTMC494 / BSEN934
بسته بندی گالن20 لیتری / بشکه220لیتری /مخزن1000لیتری

 

قیمت ضد یخ مایع بتن بدون کلراید / خرید ضد یخ مایع بتن بدون کلراید / فروش ضد یخ مایع بتن بدون کلراید

جهت اطلاع از نحوه فروش ضدیخ مایع بتن بدون کلراید ( فروش ضدیخ بدون کلراید بتن ) و دریافت لیست قیمت ضدیخ مایع بتن بدون کلراید ( قیمت ضدیخ بدون کلراید بتن ) و قیمت افزودنی های شیمیایی بتن و یا سایر محصولات شیمیایی بتن مانند: قیمت مکمل بتن پودری با واحد پشتیبانی و فروش تماس حاصل فرمایید. خرید ضدیخ مایع بتن بدون کلراید ( خرید ضدیخ بدون کلراید بتن ) به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر میباشد.

 

 

قیمت خرید و فروش ضد یخ مایع با کلراید بتن و ملات

 محصولی مایع ، بر پایه کلراید ، نیترات های سـدیم و کلسیم و مواد افزودنی شتاب دهنــده فرموله و تولید شده است و با افزودن به مخلوط بتن یا ملات ، موجب افزایش سرعت گیرایی و افزایش سرعت فرآیند هیدراسیون می شود .

ضد یخ مایع ملات با کلراید مخصوص استفاده در ساخت بتن های غیر مسلح می باشد . یخ زدن بتن پیش از رسیدن خمیر بتن به گیرش اولیه و کسب مقاومتهای اولیه مورد انتظار ، موجب انبساط حجمی خمیر سیمان خواهد شد که ناشی از یخ زدن آب موجود در مخلوط بتنی است که قبل از رسیدن به گیرش اولیه و دستیابی به مقاومت های اولیه، که قرار بود در فرآیند واکنش هیدراسیون شرکت کند ولی با توجه به برودت هوا یخ زده است و به همین دلیل سیمان داخل مخلوط واکنش هیدراسیون انجام نمی دهد و گیرش به تعویق می افتد .
بنابراین با توجه به آب یخ زده که در فرآیند هیدراسیون شرکت داده نشده ، پس از افزایش دمای محیط و با آب شدن آب منجمد ، فرآیند هیدراسیون آغاز می شود که نیاز به ویبره مجدد خواهد داشت و طبعاً مقاومتهای کسب شده ضعیفی حاصل خواهد شد .

 

قیمت خرید و فروش ضدیخ مایع بتن با کلراید

 

چنانچه یخ زدن بتن قبل از گیرش و کسب مقاومت های لازم اولیه رخ دهد، آسیب های جدی به بتن وارد خواهد شد، ولی چنانچه این یخ زدگی پس از گیرش و حصول مقاومت اولیه مطلوب صورت گیرد ، بتن تحمل بیشتری در برابر یخ زدن خواهد داشت.

دقت شود که ضد یخ مایع ملات با کلراید به دلیل داشتن کلراید در فرمولاسیون خود ، برای استفاده در بتن مسلح مناسب نمی باشد و موجب خوردگی میلگردها و در نهایت تخریب بتن خواهد شد. ضد یخ مایع ملات برای افزودن به ملات های سیمانکاری و بتن های غیر مسلح مناسب است.

 

عنوانویژگی
حالتمایع
رنگآبی
وزن مخصوصgr/cm3 1/1
یون کلردارد
PHحدود 7
استاندارد ASTMC494 / BSEN934
بسته بندی گالن20 لیتری / بشکه220لیتری /مخزن1000لیتری

 

قیمت ضد یخ مایع بتن با کلراید / خرید ضد یخ مایع بتن با کلراید / فروش ضد یخ مایع بتن با کلراید

جهت اطلاع از نحوه فروش ضدیخ مایع ملات با کلراید ( فروش ضدیخ با کلراید بتن ) و دریافت لیست قیمت ضدیخ مایع ملات با کلراید ( قیمت ضدیخ با کلراید بتن ) ،قیمت ژل ضدیخ بتن ، قیمت حباب هواساز بتن ، قیمت کیورینگ بتن  با واحد پشتیبانی و فروش تماس حاصل فرمایید. خرید ضدیخ مایع ملات با کلراید ( خرید ضدیخ با کلراید بتن ) به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر میباشد.

 

 

قیمت خرید و فروش ضد یخ پودری ملات

افزودنی مناسب بر پایه کلرایدهای کلسیم و نمک های معدنی جهت کاهش نقطه انجماد ملات و بتن ، تسریع در گیرش و تشدید حرارت زایی ، که با نسبت های خاصی جهت بتن ریزی در هوای سرد، فرموله و تولید و عرضه می گردد. به دلیل وجود یون کلر در فرمولاسیون ضد یخ بتن، جهت استفاده در بتن های مسلح توصیه نمی گردد .

ضد یخ بتن پودری مخصوص استفاده در ملات های سیمانی و بتن های غیر مسلح می باشد . لازم به توضیح است که در شرایط بتن ریزی و یا ملات ریزی در شرایط آب و هوای سرد ، چنانچه بتن یا ملاتی که هنوز به گیرش اولیه خود نرسیده، بر اساس برودت هوا یخ بزند ، موجب افزایش حجم کل بتن یا ملات، در نهایت یخ زده خواهد شد که این امر در نتیجه یخ زدن آب مخلوط اتفاق خواهد افتاد  .

 

قیمت خرید و فروش ضدیخ پودری بتن

 

در پیامد یخ زدن بتن به دلیل اینکه مقدار آبی که باید در فرآیند هیدراسیون واکنش نشان می داده ، یخ زده است، در نتیجه گیرش و سخت شدن، بتن را دچار تأخیر خواهد نمود.

تا زمانی که درجه حرارت محیط کاهش نیابد ، عمل گیرش اتفاق نمی افتد. (توجه فرمایید پس از آنکه آب یخ زده داخل مخلوط ذوب شد ، بتن باید مجدداً ویبره شود) در این حالت هم انبساطی که در حالت یخ زدن ایجاد شده است ، موجب خواهد شد که بتن و ملات با حجم زیادی از منفذهای موجود داخل مخلوط ، گیرش خود را به دست آورد که این سرعت گیرش نیز حصول مقاومت مطلوب را دچار خلل خواهد نمود و به طبع شاهد افت مقاومت خواهیم بود.
بنابراین چنانچه یخ زدن بتن قبل از گیرش و کسب مقامت های لازم اولیه رخ دهد. آسیب های جدی به بتن وارد خواهد شد ولی چنانچه این یخ زدگی پس از گیرش و حصول مقاومت اولیه مطلوب صورت گیرد ،بتن تحمل بیشتری در برابر یخ زدن خواهد داشت.

 

 

عنوانویژگی
حالتپودر
رنگسفید
وزن مخصوصgr/cm3 2/1
یون کلردارد
PHحدود7
استاندارد ASTMC494 / BSEN934
بسته بندیکیسه20کیلویی

 

قیمت ضد یخ بتن پودری / خرید ضد یخ بتن پودری / فروش ضد یخ بتن پودری

جهت اطلاع از نحوه فروش ضدیخ پودری بتن ( فروش ضدیخ پودری ملات ) و دریافت لیست قیمت ضد یخ پودری بتن ( قیمت ضدیخ پودری ملات ) و قیمت پودر ضد سایش بتن ، قیمت روغن قالب بتن ، قیمت تخریب کننده بتن با واحد پشتیبانی و فروش تماس حاصل فرمایید. خرید ضد یخ پودری بتن ( خرید ضدیخ پودری ملات ) به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر میباشد.

 

 

خواص و اثرات ضد یخ چیست ؟

 تشدید حرارت زایی بتن و ملات
 افزایش سرعت هیدراسیون حدود 50 درصد (ضدیخ مایع بدون کلراید و با کلراید)
 ممانعت از یخ زدن بتن در شرایط آب و هوای سرد و یخبندان(ضدیخ مایع بدون کلراید)
 تسریع زمان گیرش اولیه
 ممانعت از خوردگی فولاد به دلیل عدم وجود یون کلر در فرمولاسیون ضد یخ مایع بتن (ضدیخ مایع بدون کلراید)
 سازگاری با انواع سیمان های پرتلند (ضدیخ مایع بدون کلراید و با کلراید)
 دستیابی به مقاومت های اولیه و نهایی بتن در زمان کوتاهتر (ضدیخ مایع بدون کلراید و با کلراید)
 امکان بهره برداری سریعتر از سازه (ضدیخ با کلراید)
 افزایش سرعت گیرش و سخت شدن بتن و ملات (ضدیخ پودری ملات)
 افزایش انسجام و دوام بتن و ملات در برابر یخبندان(ضدیخ پودری ملات)

 

 

قیمت خرید و فروش ضدیخ بتن

 

موارد مصرف ضد یخ چیست ؟

 مناسب برای ممانعت از یخ زدن بتن های مسلح و غیر مسلح (ضدیخ مایع بدون کلراید)
 ممانعت از یخ زدن بتن های غیر مسلح (ضدیخ مایع با کلراید)
 مناسب برای بتن ریزی در مناطق سرد سیر و یخبندان
 امکان تولید و اجرای بتن در شرایط آب و هوایی با دمای 10- تا 5+(ضدیخ مایع بدون کلراید)
 گیرش سریع بتن جهت استفاده سریع از سازه بتنی و قالب ها مناسب برای بتن ریزی در شرایطی که افت سریع دما پیش بینی می گردد.
 انجام کارهای ترمیمی در هوای سرد و یخبندان
 مناسب برای ساخت و تولید بتن در کارخانجات تولید بتن پیش ساخته(ضدیخ مایع بدون کلراید و ضدیخ پودری ملات)

 نکته: استفاده ازضد یخ مایع بتن نمی تواند متضمن عدم یخ زدن بتن باشد. لازم است پس از اتمام بتن ریزی مقاطع، توسط پوشش مناسب پوشیده شود و ملزومات عمل آوری و نگهداری از بتن در هوای سرد مطابق آئین نامه اجرا شود.

 

مقدار مصرف ضد یخ در بتن چقدر است ؟

میزان مصرف ضد یخ مایع بتن به برودت هوای محیط در هنگام بتن ریزی و 8 الی 12 ساعت بعـد از بتـن ریزی و همچنین عیار بتن بستگی دارد . لذا پیش بینی تغییرات دمای محیط به منظور تعیین دقیق مقدار مصرف باید همواره مورد توجه قرار بگیرد .

نکته: استفاده صرف از ضدیخ مایع بتن نمی تواند متضمن عدم یخ زدن بتن باشد. لازم است پس از اتمام بتن ریزی مقاطع، توسط پوشش مناسب پوشیده شود و ملزومات عمل آوری و نگهداری از بتن در هوای سرد مطابق آئین نامه اجرا شود.

 

 

درصـد وزنی مصرف ضد یخ مایع بتن بر اساس وزن سیمان مصرفی و درجه حرارت محیط در عیارهای مختلف بتن :

دما بر حسب C عیار300عیار350عیار400
0 تا 5-5/225/1
5- تا 10-35/22
10- تا 15-543

 

درصد وزنی مصرف ضدیخ بتن :
طریقه مصرف ضد یخ بتن چگونه است ؟

هنگام آماده سازی ضد یخ مایع بدون کلراید: ابتدا سطح قالب ها و آرماتورها را از آب و برف و یخ بزدایید . در صورت امکان آنها را گرم نمایید تا دمای آنها به بیش از 5 درجه سانتیگراد برسد . دقت نمایید تا هنگام بتن ریزی ، دمای بتـن از محدوده 6 درجه سانتیگراد کاهش پیدا نکند .در صورت امکان با پوشش مناسب درجه حرارت بتن را حفظ نمایید .

افزودن محصول ضد یخ : مقدار ضد یخ بتن محاسبه شده با توجه به عیار بتن ، با 2 برابر حجم از آب اختلاط بتن رقیق شود . افزودنی رقیق شده به بتن درحال اختلاط به تدریج اضافه شود . این محصول را می توان به مخلوط آماده بتن اضافه نمود و پس از میکس کامل ، بتن ریزی انجام شود .
این محصول را می توان به مخلوط آماده بتن اضافه نمود و پس از میکس کامل ، بتن ریزی انجام شود .
نکته : پیشنهاد می شود به ازای هر متر مکعب بتن ، حداقل 1 دقیقه عملیات میکس صورت گیرد. ضد یخ بتن را می توان در هنگام تولید بتن به بچینگ و یا تراک میکسر اضافه نمود.

نکته :

  • توجه شود به مقداری که ضد یخ بتن استفاده میشود از آب بتن کاسته شود .
  • توجه گردد ماده افزودنی ضد مایع ملات مستقیم روی سیمان خشک ریخته نشود. 

 

درهنگام مصرف ضدیخ بتن از نظر ایمنی چه نکاتی باید رعایت شود؟

این ماده در محدوده مواد سمی ، آتش زا و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد.
در صورت آلوده شدن چشم با آب سرد شستشو دهید.
درصورت برخورد با پوست یا چشم با آب شیرین فراوان شسته شود.
درصورت بلعیده شدن فوراً به پزشک مراجعه شود .

 

روش نگهداری از ضدیخ بتن به چه صورت می باشد؟

مدت : یکسال در بسته بندی اولیه
شرایط : دور از سرما و یخبندان، گرماو تابش مستقیم و طولانی نور خورشید
بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30+ درجه

 

 

 

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .