کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

چسب 3 2 1

چسب 123

چسب ۱۲۳ که نام صنعتی آن سیانواکریلات می باشد ، یا چسب فوری یا چسب همه کاره معمولا یک اسپری چرب یا شتاب دهنده همراه خود دارد که قبل از مایع استفاده می‌شود و سرعت چسبندگی را افزایش می دهد. اسپری باعث می‌شود چسب سریعتر به سطح مورد نظر چسبانده شود. استفاده از اسپری چسب ۱۲۳ همیشه الزامی ندارد و در شرایط سرد و خشک بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا زمان چسبندگی را بالا میبرد. چسب یک دو سه با قرار گرفتن در معرض هوا و رطوبت سریع خشک می‌شود و در واقع عملکرد چسب به این دو عامل بستگی دارد. باید اشاره کرد که کاربرد چسب ۱۲۳ بسیار تنوع دارد و اینگونه نیست که تنها بتوانید برای چسباندن اشیاء خانگی یا عتیقه جات از آن استفاده کرد، چسب ۱۲۳ می‌تواند برای چسباندن هر چیزی از فلز گرفته تا پلاستیک استفاده شود.

 قیمت چسب 123

 

مواد تشکیل دهنده اسپری گازهای هگزان و آمین می باشد. این گازها دارای خاصیت اشتعال زایی هستند. به دلیل است که توصیه می‌شود هنگام استفاده از اسپری چسب ۱۲۳ سیگار روشن نکنید و اطرافتان آتش روشن نباشد. اصطلاح چسب سیانواکریلات به طور کلی، یعنی چسب‌های فوق العاده با اتصال سریع، مواد تشکیل دهنده اسپری چسب ۱۲۳ با چسب‌ قطره‌ای سنتی متفاوت است. چسب‌های سنتی که بر پایه آب هستند، اما این چسب از یک رزین اکریلیک تشکیل شده است. به این دلیل که چسب سیانوآکریلات تنها در زمانی می‌تواند با یک سطح متصل شود که رطوبت در آن ناحیه وجود داشته باشد. به این معنی می باشد که اگر این چسب روی یک سطح کاملا خشک قرار بگیرد، به سطح مورد نظر نمی‌چسبد .
زمانی که رطوبت وجود داشته باشد، مولکول‌های موجود در چسب با رطوبت واکنش نشان می دهد و زنجیره‌های محکمی بین دو سطح تماس را تشکیل می‌دهند. این عملکرد با اتصال چسب سنتی که با تبخیر سیال پایه رخ می‌دهد، متفاوت است.

 

در موارد زیر کاربرد فراوانی دارد:

صنایع خانگی / صنایع پزشکی، مخصوصا زیبایی / صنایع فلزی / صنایع چوبی و ام دی اف / صنایع بتنی / صنایع ساختمانی / صنایع پلاستیکی

مراحل استفاده از این چسب ۱۲۳به صورت زیر:

سطح مورد نظر عاری از گرد و غبار و همچنین خشک باشد.
اسپری چسب ۱۲۳ را روی سطح پاشیده و صبر می‌کنیم تا بخار شود (همانطور که گفته شد اسپری همیشه مورد نیاز نیست)
سپس چسب ۱۲۳ را روی سطح می‌زنیم.
سطح مورد نظر قرار دهید و چند ثانیه محکم نگه دارید.
در آخر دو سطح مورد نظر به هم چسبیده شده اند.

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .