کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

چسب کاشت میلگرد

 

چسب کاشت میلگرد ( 3 جزئی ) / خمیر کاشت میلگرد اپوکسی / Rebar Epoxy Bond (3Part) / EX1000 / ملات 3 جزئی قدرتمند جهت کاشت میلگرد در بتن بر پایه رزین های اپوکسی

 

چسب کاشت میلگرد چیست؟

مبحث مقاوم سازی سازه های بتنی بسیار حائز اهمیت است و منظور از مقاوم سازی ، استفاده از محصولات و یا مصالحی است که ظرفیت باربری یک سازه بتنی را افزایش دهند. از طرفی مقاوم سازی به ارائه راهکارهایی که ظرفیت باربری سیستم را احیاء کنند نیز اطلاق می شود. مقاوم سازی سازه بتنی معمولاً با افزایش ابعاد مقاطع بتنی و یا مسلح سازی مقطع از طریق برقراری ارتباط میان سازه موجود با المان های بتنی مسلح خارجی، تعریف می شود. فرآیند مقاوم سازی معمولاََ با کاشت انکرهای شیمیایی انجام می شود که طبق فرآیند خاصی انکرها یا میلگردهای مورد نظر برای مقاوم سازی، درون سازه بتنی کاشته می شوند. بدین منظور معمولاً سوراخی حفر شده و توسط ملات و یا چسب مخصوص میلگرد یا انکر بولت، داخل حفره جای گذاری و تثبیت می شود . نقش چسب و یا ملاتی که این پیوند بین بتن و فولاد را به درستی انجام دهد و در برابر نیروهای کششی و مکانیکی مقاومت کافی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است . بدین منظور از چسب های کاشت میلگرد بر پایه رزین های اپوکسی استفاده می شود . جهت کاشت میلگرد در سطوح افقی معمولاً از چسب کاشت میلگرد سه جزئی استفاده می شود. چسب کاشت میلگرد محصولی است 3 جزئی ، که جهت مقاوم سازی سازه بتنی، با روش کاشت انکربولت به روش شیمیایی استفاده می شود . این محصول بر پایه رزین های اپوکسی فرموله و تولید می شود و جهت کاشت میلگرد در کف سازه بتنی به کار می رود . همچنین چسب کاشت میلگرد در انواع سطوحی که نیاز به نصب قطعات سنگین و دارای لرزش و ثابت سازی آنها مورد نظر است کاربرد دارد ، زیرا دارای مقاومت بالای فشاری ، خمشی و کششی می باشد . به طور کلی این محصول برای کاشت میلگرد و انکربولت بصورت عمودی ایده آل می باشد.

 خرید چسب کاشت میلگرد 3 جزئی

  

کاربرد چسب کاشت میلگرد در بتن

اصولا محصولات و متریال هایی توسط افراد مورد استفاده قرار میگیرند ، که کاربری فراوانی داشته باشند. انواع چسب کاشت میلگرد در بتن دارای مزایا و کاربردها زیادی میباشد. میتوان گفت که این محصول چند منظوره به حساب می آید. اولین کارایی که باید به آن اشاره شود این است که ، هر گونه شکاف در سقف، دیوار و کف که بر اثر عوامل مختلف ایجاد شده اند، را میتوانید به راحتی با این چسب از بین ببرید.

دیگر کارایی چسب بتن جهت کاشت میلگرد این است که اجازه میدهد تا صفحات فلزی را به صورت عمودی به راحتی بر روی سطحی که میخواهید بچسبانید. با این محصول کاشت بولت و میلگرد ها بر روی سطوح عمودی و افقی بسیار آسان و راحت بوده است. به طور کلی بخواهیم بگوییم، چسب بتن کاشت میلگرد اجازه میدهد تا شما به راحتی در سطح های مختلف چسبندگی بالایی ایجاد کنید.

از دیگر کاربردها:

نصب و ثابت سازی قطعات فلزی ، بتنی ، سنگی و . . .
قابلیت نصب صفحه ستون پلها
مناسب برای ترمیم سازه های بتنی ، پل ها و جاده ها
مناسب برای نصب و ثابت سازی ریل جرثقیل ها
مناسب برای نصب و ثابت سازی ریل های راه آهن
مناسب برای نصب ریل های انتقال مواد و تجهیزات

 فروش چسب کاشت میلگرد 3 جزئی

 

مزایای چسب کاشت میلگرد سه جزئی

چسب کاشت میلگرد سه جزئی یک نوع ماده شیمیایی بوده که مواد تشکیل دهنده آن رزین های اپوکسی ، پلی استر و وینیل استر بوده است. همچنین به غیر از این موادی که به شما گفته شد ، در این محصول از مواد افزودنی نیز استفاده شده است. این محصول نرم کننده باعث میشود تا انعطاف مواد در سازه بالا برود.

کاهش دادن دمای بتن ها و میلگرد در مواقعی سخت میشوند و گیر میکنند. یکی از مزایای عمومی این محصول که در همه مدل های آن یکسان بوده است ، ویسکوزیته مناسبی است که در آن به کار قرار گرفته و زمان اختلاط و نصب ، زمان مصرف مناسب ، زمان ژله ای شدن مناسب ، مدت نگهداری ، دانیسته و اشابع سازی را انجام میدهد. به طور کلی باید بگوییم که این محصول باعث میشود تا مقاومت در سازه بسیار بالا برود.

دیگر خواص:

طول عمر بیشتر از طول عمر سازه بتنی
دارای چسبندگی فوق العاده زیاد به بتن و فولاد
دارای مقاومت شیمیایی ، کششی و خمشی زیاد
دارای خاصیت خود متراکم شوندگی
فاقد جذب آب
مقاومت کششی و فشاری عالی در سنین اولیه
مقاوم در برابر آب دریا و فاضلاب
مقاومت مناسب در برابر مواد نفتی
فاقد انقباض و جمع شدگی پس از عمل آوری
مقاومت بالا در برابر ارتعاشات و تنش های سازه ای

میزان مصرف چسب کاشت میلگرد اپوکسی

نسبت اختلاط خمیر کاشت میلگرد 3جزئی :

نسبت حجمی 2 قسمت از جزء A و 1 قسمت از جزء B و 7 قسمت از جزء C

نسبت وزنی 2 قسمت از جزء A و 1 قسمت از جزء B و 10 قسمت از جزء C

مقدار مصرف خمیر کاشت میلگرد اپوکسی چقدر است ؟ (محاسبه چسب کاشت میلگرد)

با توجه به حجم حفره و کسر نمودن حجم میلگرد و در نظر گرفتن وزن مخصوص، میزان مصرف قابل محاسبه خواهد بود.

روش مصرف چسب کاشت میلگرد اپوکسی

مقاطع مورد نیاز برای اجرای چسب بتن کاشت میلگرد باید عاری از رطوبت ، چربی ، گرد و غبار ، زنگار و ذرات سست و ناپایدار باشد. چنانچه مقاطع مورد نظر، دچار آلودگی و گرد و غبار هستند توسط فشار باد یا سند بلاست و یا استفاده از فرچه های سیمی، نسبت به زدودن آلودگی ها اقدام نمایید. چنانچه سطوح آرماتورها یا انکر بولت ها زنگ زده باشند ، می بایست توسط مواد زنگ بر یا با کمک فرچه سیمی و سند بلاست زنگار زدایی از سطح انجام شود تا چسبندگی قوی تری صورت گیرد. ظرفی مناسب که ظرفیت ترکیب 3 جزء را داشته باشد انتخاب نمایید. ابتدا اجزای مایع چسب کاشت میلگرد ( رزین و هاردنر ) را با همزن برقی حدود 3 الی 4 دقیقه، تا حصول اختلاط کامل ترکیب نموده و سپس جزء پودری را به ترکیب افزوده و تا حصول ملاتی همگن و یکنواخت، فرآیند اختلاط را ادامه دهید. دقت نمایید که ملات ساخته شده حداکثر تا 20 دقیقه پس از اختلاط باید مورد استفاده قرار گیرد. جهت کاشت میلگرد ، ملات آماده چسب کاشت میلگرد را بصورت ریزشی درون حفره ایجاد شده جهت کاشت میلگرد، به اندازه 70 درصد حجم حفره بریزید. میلگرد را درون حفره فرو کرده و با اعمال حرکات چرخشی از اتصال خمیر کاشت میلگرد با سطوح اطمینان حاصل نمایید.

قیمت خرید چسب کاشت میلگرد

قیمت چسب میلگرد ایرانی به نسبت ارزان تر از نمونه های خارجی آن میباشد. برای اطلاع از قیمت چسب بتن برای کاشت میلگرد، قیمت چسب کاشت میلگرد هیلتی ، قیمت چسب رول بولت ، قیمت چسب اپوکسی برای کاشت میلگرد و ... با کارشناشان فروش تماس برقرار کنید. همچنین از نمایندگی ما (نمایندگی فروش چسب کاشت میلگرد) در جنوب تهران نیز میتوانید قیمت چسب کاشت میلگرد در بتن را استعلام بگیرید. خمیر کاشت میلگرد 3 جزئی مناسب ترین گزینه برای کاشت میلگرد میباشد. همچنین نام های دیگر این محصول در بازار به اسم های  میباشد.

شرکت کیساخت آماده ارسال بار خرده و عمده به شهر های مازندران و سراسر کشور میباشد.

 

نکات ایمنی استفاده از چسب کاشت میلگرد

قطعا زمانی که شما در حال استفاده از چسب کاشت میلگرد هستید ، نیاز است تا ایمنی هایی را رعایت کنید تا صدمه ای به شما وارد نشود. اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید ، استفاده از ماسک و دستکش میباشد. اگر در هنگام استفاده با چشم شما برخورد داشت ، بلافاصله با آب زیاد آن شستشو دهید تا به طور کامل پاک شود. همچنین اگر بر اثر اتفاق بلعیده شد حتما به پزشک مراجعه فرمایید. این ماده خطرناک و سمی نمیباشد ، اما بهتر است که در محیط زیست ریخته نشود.

نگهداری چسب کاشت میلگرد(3 جزئی)

مدت : یک سال در بسته بندی اولیه
شرایط : دور از سرما و یخبندان، گرماو تابش مستقیم و طولانی نور خورشید
بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30+ درجه

جدول چسب کاشت میلگرد (استاندارد چسب کاشت میلگرد):

عنوانویژگی
حالت مایع A –پودرC–مایع B
رنگخاکستریC – سفید شفاف B– شیریA
وزن مخصوص1/85 gr/cm3
حداکثر مدت زمان اجرا پس از اختلاط 20 دقیقه
استانداردASTM C887
مقاومت فشاری 1 روزهmpa 55
مقاومت فشاری 7 روزه80 mpa
مقاومت کششی23 mpa
نیروی چسبندگی به بتن14 mpa
زمان رسیدن به مقاومت نهایی7 روز
بسته بندیمجموعه 10کیلویی (7/6 kg: C+0.8 kg: B + 1/6 kg:A)

محصول چسب کاشت میلگرد

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

kasht01
kasht02
kasht03

پرسش و پاسخ

بسته بندی چسب کاشت میلگرد به چه شکل می باشد؟

مجموعه 10کیلویی

شرایط نگهداری چسب کاشت میلگرد به چه صورت می باشد؟

یک سال در بسته بندی اولیه

مقدار مصرف چسب کاشت میلگرد چقدر است ؟

مصرف چسب کاشت میلگرد بستگی دارد به حجم حفره و کسر نمودن حجم میلگرد و در نظر گرفتن وزن مخصوص.

 

  • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

    واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

    ارتباط با ما
    ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .