کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

اسپیسر لوله

 اسپیسر لوله مناسب برای حفظ فاصله و آرایش دقیق بین لوله های مخابرات و . . . می باشـد . اسپیسرلوله شامـل دو بخش کفی و رویه است که باعث ایجاد فاصـله منظم و یکپارچه بیـن داکت های مخابراتی می گردد . اسپیسر لوله طوری طراحی شده است که بتوان در جهت عمودی و افقی، هر تعداد لوله را که بخواهیم با رعایت فاصله دقیق نسبت به یکدیگر قرار دهیم .

مشخصات اسپیسر لوله

 خاک و یا احتمالاً ملاتی که پس از اتمام لوله گذاری فضای خالی بین لوله ها را فرا می گیرند به یک اندازه تقسیم شده و به این ترتیب مقاومت در برابر نیروهای وارده احتمالی افزایش خواهد یافت. عمـده مصرف این اسپیسر جهت تأسیسات و عملیات مخابراتی شهری و پروژه های صنعتی مانند پالایشگاه و صنایع پتروشیمی می باشد.

نکات ویژه اسپیسر لوله

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از شیوه های نوین در ساخت مصالح ساختمانی روز به روز شاهد تکنولوژی با کیفیت تر و مقاوم تر هستیم، ویژگی های این محصول عبارتند از:

 •  
 • استحکام بالاتر و استحلاک کمتر
 •   
 • آسانی در نصب و اجرا
 •   
 • بازار خوب دست دوم 
 •  وزن کمتر

سیستم اسپیسر لوله

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

loleh
loleh01
loleh02

پرسش و پاسخ

اسپیسر لوله چیست؟

 • اسپیسر لوله PVC جهت حفظ فاصله و آرایش دقیق بین داکت های مخابرات و ... کاربرد دارد. اسپیسرلوله از دو بخش کفی و رویه تشکیل شده که باعث ایجاد فاصـله منظم و یکپارچه بین داکت های مخابراتی می گردد، با استفاده از اسپیسر لوله میتوانیم در جهت عمودی و افقی، هر تعداد لوله را که بخواهیم با رعایت فاصله دقیق نسبت به یکدیگر قرار دهیم.

مقدار مصرف اسپیسر لوله چقدر است؟

مقدار مصرف در هر 1/5 و 2 متر از طول لوله ها 1 عدد اسپیسر لوله است.

اگر از اسپیسر لوله استفاده نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر از اسپیسر لوله استفاده نکنیم باعث می شود تا فاصله یکسان و منظمی بین لوله ها ایجاد نشود و احتمال برخورد لوله ها به یکدیگر، در اثر بتن ریزی باعث شکستگی و ایجاد خسارت شدید به پروژه گردد.

 

 • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

  واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

  ارتباط با ما
  ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .