کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

جک عراقی یو

جک عراقی یو یا جک سقفی عراقی u شکل که  در صنعت ساختمان کاربرد دارد و بیشترین مشتریان این نوع جک ها عراقی ها هستند. همانطور که می دانید جک سقفی یکی از تجهیزات اصلی قالب بندی بتن است و می توان گفت در فرآیند بتن ریزی ساختمان یکی از مهمترین بخش های بتن ریزی سقف است، جک عراقی در بتن ریزی سقف لازم است تا بار وارده به سقف را به زمین هدایت کرده و مانع گسیختگی آن شود.

چک سقفی جهت تحمل فشار سقف طراحی و به عنوان یک تکیه گاه به هنگام بتن ریزی کاربرد دارد. از این رو جک سقفی عراقی را در بین تجهیزات و ابزارآلات قالب بندی فلزی قرار دهیم و نقشی مهم در ساخت و ساز داشته باشد. انواع مختلف جک سقفی از جمله جک عراقی در بازار موجود است که هم از لحاظ اندازه و هم از لحاظ شکل طراحی با یکدیگر فرق دارند.

جک عراقی یو چیست؟

جک سقفی عراقی ابزاری است با طراحی خاص که جهت تحمل فشار و ایفای نقش تکیه گاه به هنگام بتن ریزی برای سقف مورد استفاده قرار میگیرد.شکل ظاهری این جک‌ها به صورت لوله‌های بلند با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد که قبل از بتن ریزی در زیر تیرچه یا میله‌ بتن ریزی تنظیم میگردد و وظیفه آنها جلوگیری از تخریب سقف زیر فشار بار بتن ریزی است.

مهمترین ویژگی جک عراقیU شکل این است که جهت ارتفاعات مختلف از آن استفاده می شود. طراحی خاص این جک ها به گونه ای است که قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند. البته اگر جکها رزوه‌ای باشند میزان تغییر ارتفاع تابع میزان پیچ خوردگی و رزوه ایجاد شده بر روی جک خواهد بود.

انواع جک عراقی

اگر قصد خرید جک عراقی را دارید، معیارهای مختلفی اعم از اندازه و طراحی کلی جک را باید در نظر داشته باشید. نکته حائز اهمیت اینکه اندازه‌ ها با توجه به ارتفاع سقف ها متغیر است، انتخاب شما باید با توجه به اندازه مورد نظرتان باشد، جک عراقی ۴ متری و جک عراقی ۶ متری در بازار موجود میباشد. از لحاظ طراحی دو مدل جک عراقی تعبیه شده است جک U شکل عراقی  و جک T شکل عراقی.

جک عراقی بیشتر در کشورهای عراق، افغانستان و تاجیکستان کاربرد دارد، پروسه تولید جک عراقی یو شکل را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت به انجام می رساند . جک سقفی در سازه بتن عبارت است از:

 • جک سقفی سبک با ضخامت 2 میل و جک سقفی سنگین ضخامت 2.5.
 • مشتریان در سازه بتن می توانند پیچ و مهره و متعلقات مربوطه جک سقفی را جداگانه سفارش دهند.
 • ما به شما این اطمینان را می دهیم که رزوه جک سقفی طول 20 سانتی و فورج شده درجه یک می باشد.
 • مهره رزوه جک سقفی از چدن درجه یک داکتیل شده نشکن تعبیه شده است.

جک عراقی u شکل جهت یک تکیه گاه برای یک تیرک که فشار زیادی به آن وارد می‌شود، کاربرد دارد.

 

جدول وزن جک عراقی (ساختمانی)

نام  قسمت پایین جک قسمت بالای جک طول صلیب مشخصات رزوه ضخامت لوله وزن جک 
جک 3.5 متری سبک 1.5 متر 2 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2 میلیمتر 13.3 کیلوگرم
جک 3.5 متری سنگین 1.5 متر 2 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2.5 میلیمتر 15.4 کیلوگرم
جک 4 متری سبک 2 متر 2 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2 میلیمتر 14.5 کیلوگرم
جک 4 متری سنگین 2 متر 2 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2.5 میلیمتر 17 کیلوگرم
جک 5 متری سبک 2 متر 3 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2 میلیمتر 17.2 کیلوگرم
جک 5 متری سنگین 2 متر 3 متر 75 سانتی متر 20 سانتی 2.5 میلیمتر 20.5 کیلوگرم
جک 4 متری عراقی 2 متر 2 متر - 20 سانتی دسته دار 2 میلیمتر 12.8 کیلوگرم

قیمت جک عراقی/خرید جک عراقی

قیمت جک عراقی بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد که در مرحله اول تفاوت در طراحی این جکها واضح و مبراست، تغییرات قیمتی این نوع جک ها با توجه به اندازه و طراحی آنها خواهد بود که اندازه مورد نیاز جک عراقی با توجه به ارتفاع سقف مشخص میگردد. معمولاً هر چه اندازه جک عراقی بزرگتر باشد شما مجبور به پرداخت قیمت بالاتری برای آنها هستید.همچنین قیمت جک یو بستگی به نوع لوله و رزوه مصرفی نیز میباشد شرکت سازه بتن با استفاده از لوله سپاهان و رزوه های مهره فولادی رولینگی بهترین کیفیت جک را تقدیم مشتری میکند.برای خرید جک سقفی و استعلام قیمت جک ساختمانی با کارشناسان فروش ما تماس برقرار کنید.همچنین شرکت ما آماده ارسال جک سقفی در مشهد و شهرهای اطراف آن نیز میباشد.

مطالعه اطلاعات فوق در انتخاب و خرید جک عراقی به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. مجموعه سازه بتن در کنار شماست تا اطلاعات کاملی در مورد این ابزارها و سایر تجهیزات قالب بندی در اختیار شما قرار دهد و امکان خرید بهترین گزینه‌ها را برای شما فراهم کند.

مزایای جک عراق یو

سقف ها در سازه ها تا زمانی که پروژه به انتها برسد ، فشارهای زیادی را تحمل میکنند. از این رو پیمانکاران از نگهدارنده هایی استفاده میکنند. جک عراق یو یکی از نگهدارنده هایی است که در بسیاری از پروژه ها از آن ها استفاده میشود. از مهم ترین مزیت هایی که در این محصول وجود دارد ، نصب سریع و آسان است.

تمامی افراد در کسری از زمان میتوانند این جک ها را در مکان های مناسب نصب کنند و به سقف کمک کنند تا فشارهای وارده را تحمل نمایند. یکی دیگر از مزیت هایی که این جک داره اینه که ، در مدل های مختلف وجود دارد. کاربران با توجه به ارتفاع سازه خود میتوانند ارتفاع جک عراق یو را انتخاب کرده و به راحتی در سازه استفاده کنند. این محصول این اطمینان خاطر را به وجود می آورد که سازه شما دارای استحکام بالایی بوده و مقاومت خوبی در برابر فشار ها دارد.

روش استفاده از جک عراق یو

برای اینکه بتوانید جک عراق یو در سازه خود نصب کنید ، نیاز به یک تخصص خاصی ندارید. همچنین برای مونتاژ کردن هم نیازی نیست که نیروهای کار زیادی داشته باشید. میتوانید به راحتی با نیرو کارهای انسانی کم عملیات مونتاژ را انجام دهید. این محصول نصب راحتی داشته ، تنها کافی است که مکانی که میخواهید این تیرک ها بگذارید تعیین نمایید.

سپس به فاصله های مناسب این جک ها را قرار دهید. فقط دقت داشته باشید که با توجه به فشاری که به سقف وارد میشود ، باید تعیین کنید که چه تعداد جک نیاز است. اگر فشار وارده زیاد باشد ، لازم است که در فاصله های کم جک ها را قرار دهید. اما اگر فشار وارده کم باشد نیاز به جک زیاد نیست و با فاصله های استاندارد میتوانید آن ها را قرار دهید. فقط در مونتاژ کردن دقت زیادی داشته باشید.

نکات ایمنی استفاده از جک عراق یو

سازه ها باید دارای استحکام بالایی باشند که در برابر فشارهای وارده و عوامل دیگر مقاومت داشته باشند. از این رو اقدامات زیادی صورت میگیرد. یکی از کارهایی که باید انجام دهید استفاده از جک عراق یو است. در انجام این کار باید دقت بسیاری داشته باشید.

واجب است که فشاری که به سقف وارد میشود ، حتما با دقت بالا مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به آن جک ها را در سازه قرار دهید. استفاده درست از این محصول باعث میشود تا از اتفاق های ناگوار جلوگیری شود و آسیب های جانی و مالی به کسی وارد نشود.

سیستم جک عراقی یو

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

jakaraghi00
jakaraghi001
jakaraghi002

پرسش و پاسخ

اندازه جک عراقی u شکل چقدر است؟

 • اندازه‌ با توجه به ارتفاع سقف شما تغییر میکند، جک عراقی ۴ متری یا جک عراقی ۶ متری موجود است.

کاربرد جک u شکل عراقی چیست؟

جک u شکل عراقی به عنوان یک تکیه گاه برای یک تیرک که فشار زیادی به آن وارد می‌شود، کاربرد دارد.

چه زمانی از جک های عراقی u شکل استفاده میشود ؟

زمانی که سقف ها تازه بتن ریزی شده باشد باید از جک عراقی استفاده کرد.

 

 • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

  واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

  ارتباط با ما
  ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .