کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

واترپروف مایع بتن

واترپروف مایع بتن نوعی آب بند کننده است که در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع ابزار و مصالح زیادی وجود دارد که در این صنعت استفاده میشود که برخی از آن ها برای مستحکم سازی و برخی دیگر نیز برای زیبا سازی ظاهر محصول میباشد. واترپروف مایع بتن در واقع جزو آن دسته از محصولات است که برای مستحکم سازی سازه ها از آن استفاده میشود.

بتن ها ممکن است در آب هوای مختلف و در یا عوامل دیگر دچار تخریب هایی شوند ، شما میتوانید با این محصول ایراد ها را بر طرف کنید. البته که این محصول دارای مزیت ها و کاربردهای مختلف دیگری نیز است که میتوانید در نقاط مختلف سازه از آن استفاده کنید. اما به طور کلی برای آب بندی کردن بتن ها مورد استفاده قرار میگیرد.

واترپروف مایع بتن چیست؟

واترپروف مایع بتن در واقع مایعی افزودنی است که از ترکیب مواد روانساز ، رزین های ضد آب و ترکیبات هیدروفوبیک ساخته شده است. شما با این محصول میتوانید انواع بتن ها ، ملات های بنایی و دوغاب کاری را آب بندی کرده و نفوذ پذیری را در آن ها به حداکثر برسانید.

این محصول زمانی که به بتن ها اضافه میشود ، به خاطر دارا بودن یک روانساز بتن ، به سرعت در تمامی نقاط پخش شده و به عنوان یک عامل قوی در پخش ذرات که تمایل به تبدیل شدن کلوخه دارن به حساب می آید. در واقع آبی که در مخلوط وجود دارد ، به صورت موثری عمل کرده و به میزان بیش از 10 درصد کاهش پیدا میکند. این محصول به خوبی تمام فضاهای خالی که در سنگدانه ها وجود دارد را پر میکند و باعث میشود تا بتن مقاومت خود را حفظ کند.

مشخصات واترپروف مایع بتن

وجود یک سری مشخصات باعث میشود تا کاربرها با بررسی کردن آن ها متوجه بشوند که این محصول به کارشان می آید یا خیر. در واقع میتوان گفت که این مشخصات هستن که باعث میشود تا یک محصول به کار گرفته شود. واترپروف مایع بتن دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. این محصول به صورت مایع در یک بسته بندی مناسب قرار گرفته است.

همچنین رنگ آن قهوه ای بوده که در حین کار به خوبی به چشم میخوره و میشه که ازش استفاده کرد. این محصول در وزن 02/1 کیلوگرم در بازار موجود است. هیچگونه یون کلری در این واترپروف وجود نداشته و PH آن 5/0 تا 5/7 هستش. لازم به ذکر است که استفاده از آن ضررها و خسارت ها جبران ناپذیری را وارد نمیکند و میتوانید با آسودگی خاطر از آن در نقاط مختلف استفاده نمایید.

کاربرد واترپروف مایع بتن

واترپروف مایع بتن دارای کاربردهای متفاوتی هستش که شما با دانستن آن ها میتوانید در بخش های مختلف سازه خود از آن استفاده نمایید. از کاربردهای این محصول عبارتند از:


 • اجرا کردن بتن های نفوذ ناپذیر جهت ساخت پل و تونل های مختلف.

 • برای کاهش دادن نفوذ پذیری در استخر ، مخازن ، تصفیه خانه و سد ها بسیار مناسب بوده است.

 • برای بتن های مسلح که کلر در ساختار آن ها وجود دارد بسیار مناسب است.

 • میتوانید برای اجرای دیوارهای ساحلی از آن استفاده نمایید.

 • در مناطق شوره زارها و حاوی یون کلر و سولفات میتوانید از این محصول استفاده نمایید.

 • به خوبی بتن و مخلوط ماسه سیمانی را آب بندی میکند.

 • برای جهت های شیب دار و باران گیر یک پوشش مناسب به حساب می آید.

 • برای بتن هایی که در مجاورت دریا ساخته میشوند بسیار مناسب بوده است.

 • مناسب برای ساختن قطعات پیش ساخته بتنی می باشد.

 • میتوانید در مناطق فونداسیون که مرطوب هستند از آن استفاده نمایید.

مزایای واترپروف مایع بتن

باید بگوییم که واترپروف مایع بتن دارای مزیت های زیادی بوده ، به همین دلیل است که توسط پیمانکاران و کارفرماهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا به غیر از بالا بردن مقاومت بتن ها مزایای دیگری از جمله :


  • کاهش دادن نفوذ پذیری بتن ها.

  • باعث افزایش پیدا کردن دانسیته ستون ها.

  • دوام و پایایی ستون ها را افزایش میدهد.

  • لوله های مونیته بتن ها را انسداد می دهد.

  • باعث جلوگیری از حمله سولفاتی و قلیایی در بتن ها میشود.

  • ذراتی که در مخلوط وجود دارد با قدر زیادی پخش میشوند.

  • چسبندگی در ذرات و ملات بتن را افزایش داده.

  • از ترک های ناشی از جمع شدن بتن جلوگیری میکند.

  • مقامت بتن بالا میرود زیرا میزان آب تا 10 درصد کاهش یافته است.

  • میزان آب مصرفی در مخلوط را تا حد زیادی کاهش میدهد.

شما با استفاده از این محصول در سازه های بتنی باعث میشوید تا ازهر نظر مقاومت بتن ها بالا برود.

روش استفاده از واترپروف مایع بتن

زمانی که شما میخواهید از واترپروف مایع بتن استفاده کنید ، باید میزان آن را دو برابر سطح مورد نظر بگیرید ، و این افزودنی رقیق را به طور تدریجی به سازه خود اضافه کنید. این محصول به مخلوط اضافه کنید و بعد از این که میکس رو به خوبی انجام دادی به بتن ریزی اضافه کنید. توصیه میشه که به ازای هر متر مربع حداقل یک دقیقه میکس را انجام دهید. در ضمن شما میتوانید این محصول را در حین تولید بتن به بچینگ و یا تراک میکسر هم به محصول اضافه کنید. حتما به این نکته توجه داشته باشید که این ماده را به هیچ عنوان بر روی سیمان خشک نریزید. حتما ملات و یا سیمان باید مرطوب باشد تا عملکردی خوب داشته باشد.

ایمنی واترپروف مایع بتن

در هنگام استفاده از واترپروف مایع بتن باید این را بدانید که رعایت یک سری نکات از واجبات به حساب می آید. اول از همه باید بگوییم که این ماده جزو مواد آتش زا ، سمی و خطرناک برای محیط زیست به حساب نمی آید. زمانی که در حاس استفاده از آن هستید ، حتما از دستکش و ماسک استفاده کنید. به هیچ عنوان این ماده قابل اشتعال نمیباشد. اگر این محصول بلعیده شد و یا با دهان شما تماس داشت فورا به پزشک مراجعه کنید. لازم به ذکر است که دارای استاندارد های ASTM C1543 _ ASTM C1202 است. همچنین میتوانید آن را به مدت یک سال دو از سرما و یخبندان و یا گرما و تابش مستقیم خورشید نگهداری کنید. در واقع بهترین دما برای نگهداری آن 10+ تا 30+ است.

سیستم واترپروف مایع بتن

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

proof
proof01
proof02

پرسش و پاسخ

بسته بندی واترپروف مایع بتن به چه شکل است ؟

گالن 20 لیتری، بشکه 220 لیتری و مخزن 1000 لیتری

مدت زمان نگهداری آب بند کننده دو جزئی الاستومری به چه صورت است ؟

یکسال در بسته بندی اولیه

حالت و رنگ واترپروف مایع بتن چگونه است؟

واترپروف مایع بتن به شکل مایع قهوه ای رنگ میباشد.

 

 • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

  واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

  ارتباط با ما
  ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .