کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

قالب تسمه ای

قالب‌ فلزی بتن از ورق‌ فولادی تولید می شود و همان طور که می دانید قالب‌های مدولار در ابعاد استاندارد و مشخصی ساخته می‌شوند، قالب مدولار با ابعاد ۱ و ۵/۱ و۲ متر در طول و ابعاد متغیر ۱۰ الی ۵۰ سانتی متر در عرض و در دو نوع قالب خم ستون و قالب تسمه ای در راستای یک هدف تولید می شوند.

از دیگر تجهیزات مکمل این قالب ها که در اجرای سازه های مختلف و پروژه های عمرانی کاربرد دارند میتوان به انواع کنج ها یا گوشه ها ( کنج بیرونی ، کنج داخلی ، کنج پخی و کنج ماهیچه ای ...) اشاره کرد، سازه بتن سعی دارد در ادامه شما را بیشتر با قالب تسمه ای آشنا کند، با ما همراه باشید.

قالب بتن تسمه‌ای چیست؟

قالب بتن تسمه‌ای از جوش دادن تسمه‌های مجزا به یکدیگر ساخته می شود، به همین دلیل به این قالب ها، قالب جوشی نیز گفته میشود در ساخت قالب تسمه ای ورق‌ها در ابعاد مشخص بریده می شوند و سپس به یکدیگر جوش داده می‌شوند. برای ایجاد لبه‌های قالب هم ورق‌ها را با عرض 5 یا 6 سانتی‌متر برش میدهند و ورقه های برش داده شده را به اطراف قالب جوش می دهند.

تسمه های پر کننده داخلی قالب بتن به صورت ساده و ضخامت ۳ یا ۴ میلی متر می باشد. قالب تسمه ۶ از قالب بتن لبه خم ۵ سنگین تر می باشد و مقاومت زیادی را در هنگام بتن ریزی دارند و طول عمر زیادی دارند. در پروژه های بزرگ مانند پل ها، سدها و…. از قالب تسمه ای ۶ یا ۷ استفاده میکنند.

قالب تسمه ای، از ورق 3 میل برای کف و ورق 5 میل برای تسمه های آن ساخته می شود که وزن هر متر مربع قالب بتن جوشی لبه 5 سانت ،40 کیلو گرم، لبه 6 سانتی 43 کیلو گرم در هر متر مربع وزن میباشد.

به طور کلی می توان گفت قالب تسمه ای تشکیل شده از یک ورق مسطح به ضخامت ۳ میل برای کف قالب ، ۲ تسمه پانچ شده طولی از ورق ۵ میل، ۲ تسمه پانچ شده عرضی از ورق ۵ میل، تعدادی تسمه ساده از ورق ۳ میل به عنوان تو دلی. این قالب ها در ابعاد طولی ۱ و۵/۱ و ۲ متر وابعاد عرضی از ۵ تا ۵۰ سانتیمتر(مضربی از ۵) تولید می شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که در قالب بتن تسمه ای اگر جوش کاری به صورت اصولی انجام نشود امکان کند شدن جوش بعد از مدتی و همچنین در فشارهای زیاد وجود دارد.

خرید فروش و قیمت قالب فلزی بتن/خرید فروش و قیمت قالب گرد

قیمت قالب فلزی بتن با توجه به خم ( ارسی ) و تسمه ای ( جوشی ) بودن آن مشخص میشود.خرید قالب بتن از شرکت ما این اطمینان را به مشتریان میدهد که با کیفیت ترین قالب فلزی بتن در ایران و آلیاژ بسیار بالا ساخته شده و همچنین ورق قالب فلزی بتن فولاد مبارکه سپاهان میباشد.قالب بتن تسمه ای با جوش co2 کار شده است و از جوش های کارگاهی استفاده نشده است.قیمت قالب بندی فلزی با ورق فولاد مبارکه ممکن است از ورق های متفرقه بیشتر باشد ولی در نهایت جنس کار ، محکمی کار و وزن کمتر به دلیل آلیاژ بالا نسبت به قالب های متفرقه قیمت قالب فلزی ستون تمام شده مناسب تر نیز میباشد. قیمت قالب گرد فلزی به دلیل تولید خاص نسبت به قیمت قالب ستون (قیمت قالب فلزی 100 * 50) گرانتر نیز میباشد.برای اطلاع و استعلام قیمت هر کیلو قالب فلزی و خرید فروش قیمت قالب فلزی لبه 5 با کارشناسان فروش ما در حوزه سیستم های قالب بندی بتن تماس بگیرید.بزرگترین تولید کننده قالب فلزی بتن و با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

 

کاربرد قالب تسمه ای

کاربرد قالب تسمه ای جهت قالب بندی هرکدام از مقاطع مورد نیاز مانند تیر، ستون، دیوار یکطرفه، دو طرفه و فونداسیون می باشد. حائز اهمیت است که بدانید قالب تسمه ای زیرگروه قالب مدولار است، از این رو با استفاده از قالب تسمه ای می توان قالب بندی مقاطع بتنی رایج مورد استفاده را نیز اجرا کرد.

در بعضی از استانهای کشورمان بخاطر بعضی از شرایط و عوامل از قالب بتن های تسمه ای و در بعضی دیگر از قالب بتن های لبه خم ستون استفاده می شود. مناطق نیمه جنوبی کشور تمایل زیادی به کار با قالب بتن تسمه ای دارند. پیمانکاران مناطق قم، اصفهان، کاشان و نیمه جنوبی کشور غالبا از قالب تسمه ای استفاده میکنند.

ویژگی قالب تسمه ای

از جمله ویژگی ‌های مهم قالب تسمه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


 • استحکام و مقاومت بالای آنها در برابر فشار

 • با توجه به اینکه از جنس فلزهایی مانند فولاد ساخته می ‌شوند، ضد حریق و مقاوم در برابر ضربه و تغییر شکل هستند.

 • اگر جابجایی و انتقال آنها بدون سقوط و یا پرتاب کردن باشد، حداقل بیش از 60 مرتبه در پروژه های عمرانی مختلف کاربرد دارد.

 • باعث منظم تر بودن و نظافت بیشتر محیط کاری می شوند

 • از لحاظ سرعت عمل بهترین گزینه برای افزایش بهره ‌وری و انجام پروژه های عمرانی هستند.

فروش قالب تسمه ای

همانطور که پیش تر گفته شد قالب تسمه ای، دارای ویژگی های مقاومت بالا، عمر مفید زیاد، عدم احتراق، صرفه اقتصادی است که در صنعت ساختمان سازی بیشتر از این نوع جهت بتن ریزی استفاده می شود. غالبا قالب تسمه ای در بازار بصورت آماده یافت می شود. و نیاز به سفارش و طراحی ندارد.

اگر سازه های خود را با استفاده از این نوع قالب ها، پیاده سازی میکنید، خروجی یک سازه زیبا و ایمن خواهد بود. همان طور که می دانید سطح پنل ها از ورق فولادی 3 میلیمتری، تسمه پانچ شده اطراف پنل با ضخامت 5 میلیمتری و تسمه استحکام دهنده بتن ریزی با ورق 4 یا 3 میلیمتری ساخته شده است. جهت استعلام قیمت قالب تسمه ای با واحد فروش تماس بگیرید، کارشناسان فروش سازه بتن آماده هر گونه مشاوره و خدمت رسانی به مشتریان خود هستند.

قیمت قالب تسمه ای

قیمت قالب تسمه ای، مانند دیگر محصولات صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دار مانند قیمت مواد اولیه، هزینه ساخت و دستمزد، جنس مواد اولیه، هزینه ‌های حمل و نقل و دیگر هزینه ‌های جانبی. البته ناگفته نماند که قیمت آن به وزن قالب نیز بستگی دارد، همچنین به دلیل تفاوت در کیفیت مواد اولیه، عملکرد و در نتیجه محصول نهایی هر شرکت، ممکن است تفاوت محسوسی میان کالای موجود در بازار باشد. با توجه به این موضوعات و نوسانات قیمت فلزات، خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق هریک از محصولات، تماس حاصل فرمایید.

سیستم قالب تسمه ای

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

tasmei0
tasmei00
tasmei000

 

پرسش و پاسخ

ساخت قالب تسمه ای چگونه است؟

در ساخت قالب بتن تسمه‌ای، تسمه‌های مجزا به یکدیگر جوش داده می شوند، به همین دلیل به این قالب ها، قالب جوشی نیز گفته میشود، ابتدا ورق‌های فولادی در ابعاد مشخص بریده می شوند و سپس به یکدیگر جوش داده می‌شوند. برای ایجاد لبه‌های قالب هم ورق‌ها را با عرض 5 یا 6 سانتی‌متر برش میدهند و ورقه های برش داده شده را به اطراف قالب جوش می دهند.

کاربرد قالب تسمه ای چیست؟

کاربرد قالب تسمه ای جهت قالب بندی هرکدام از مقاطع مورد نیاز مانند تیر، ستون، دیوار یکطرفه، دو طرفه و فونداسیون می باشد. حائز اهمیت است که بدانید قالب تسمه ای زیرگروه قالب مدولار است، از این رو با استفاده از قالب تسمه ای می توان قالب بندی مقاطع بتنی رایج مورد استفاده را نیز اجرا کرد.

ویژگی قالب تسمه ای چیست؟

مقاومت بالا، عمر مفید زیاد، عدم احتراق، مقرون به صزفه بودن استفاده از این قالب فلزی

 

 • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

  واحد فروش: 09123761634                                                 تلفکس : 02155852218

  ارتباط با ما
  ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .