کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

قالب لارج پنل

 

قالب فلزی لارج پنل با صرفه اقتصادی بالا، غالبا جهت قالب بندی پروژه های انبوه سازی توصیه می شود. کاربرد قالب های مدولار جهت قالب بندی دیوارهایی که در پروژه های انبوه سازی تکرارپذیری بالایی دارند، به دلیل زمان بر بودن عملیات مونتاژ و دمونتاژ مقرون به صرفه نیستند از این رو در پروژه های انبوه سازی از قالب لارج پنل استفاده میگردد و  با توجه به ارتفاع مورد نیاز دیوارها طراحی و ساخته میشوند، با ما همراه باشید.

قالب لارج پنل چیست؟

قالب لارج پنل ، یک قالب صفحه ای بزرگ با ابعاد سفارشی طراحی و ساخته می شود. صفحات بتنی قالب لارج پنل یکی از اساسی ترین قطعات در سازه های بتنی است زیرا نقش مهمی در تنظیم کشش و تنش های سازه خواهند داشت. تعریف کلی سیستم قالب لارج پنل عبارتند از: قالب ‌های دیواری یکپارچه ای که، قابلیت بتن‌ریزی بخش قابل توجهی از سازه اصلی و برشی بدون نیاز به پازلینگ و باز و بستن قطعات کوچک مدولار را فراهم می‌سازد‌. در ساخت و سازهای مدرن از این سیستم برای ساخت خانه های آپارتمانی، ساختمانهای عمومی و صنعتی، جاده ها، فرودگاه ها، سدها و کانال های آب استفاده می شود. تمام قسمتهای اصلی ساختمان، از جمله دیوارهای خارجی و داخلی، دال های کف، سقف ها و راه پله ها، ممکن است از قالب های لارج پنل برای ساخت استفاده می شود .

قالب لارج پنل

یکپارچه بودن برخی قطعات کاملا لازم و ضروری است بدلیل اینکه در بسیاری از فضاها شما امکان استفاده از قطعات اتصال دهنده را نخواهید داشت. یا در برخی موارد دیگر شما به صفحه ای یکپارچه به منظور توزیع همگن فشار و نیرو نیاز خواهید داشت. در این سیستم طول، عرض و ضخامت صفحات بتنی می توانند متغیر باشند تا قطعه ایده آل بنای شما را پی ریزی کنند. ابعاد قالب لارج پنل معمولا پس از ثابت شدن به سادگی تغییر نمی کند، از این رو اندازه ها را به دقیقترین حالت ممکن طراحی میکنند.

سیستم قالب لارج پنل بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است، قالب لارج پنل یا لارج پانل با ایجاد سطح هموار و حذف عیوب سطحی بتن می تواند باعث حذف مراحل نازک کاری و زیر سازی در معماری بنا شود و در  هزینه و زمان صرفه جویی کند. لازم به ذکر است که در این سیستم قالب بندی، قالب برای هر یکی از دیوار های ساختمان به صورت یکپارچه ساخته می شود و همین مسئله باعث ایجاد سطحی یک دست‌تر و صاف‌تر میشود. در نهایت می توان گفت سیستم قالب لارج پنل جایگزین خوبی برای سیستم قالب بندی مدولار شناخته شده است .

مزایای استفاده از سیستم قالب لارج پنل


 • قابل اجرا در پروژه های کوچک و بزرگ

 • اجرای سیستم قالب به صورت دو طرفه و یک طرفه

 • تحمل فشار بتن افزایش بالایی دارد

 • کاهش تعداد درز قالب‌ها و یکپارچه بودن قالب

 • تعبیه کلیه بازشوهای پلان در قالب

 • امکان تعبیه شوتینگ، سکو، قلاب حمل

 • کاهش تعداد بلت های مصرفی

 • قیمت تمام شده مقرون به صرفه

 • مونتاژ و دمونتاژ با سرعت بالا انجام پذیر است

 • کاهش تعداد میان بلت مصرفی در بتن

 • عدم نیاز به دمونتاژ در هر مرحله بتن ریزی

 • کاهش درزهای اجرایی بتن

 • قیمت تمام شده بسیار مقرون به صرفه است

قالب لارج پنل پس از اجرای دیوار ها باز شده و پس از اجرای سقف با استفاده از روش‌های معمول به وسیله تاور کرین یا جرثقیل به طبقه بالاتر منتقل داده میشوند از تجهیزات جانبی این سیستم عبارتند از:


 • بولت ها

 • جک های شاغول کننده

 • پاگردها

 • براکت ها

 • شوتینگ

 • میان بلت ها

فروش قالب لارج پنل

جنس قالب بتنی یکی از مواردی است که در خرید قالب لارج پنل تاثیر بسیاری دارد. پلیمرهای مستحکم و با کیفیت در برابر جریان بتن اولیه، تغییرات شرایطی که حین قالب گیری رایج است، مقاوم هستند و تغییر اندازه نمی دهند. قالب لارج پنل سازه بتن نسبت به مواد بتنی چسبندگی ندارند و سبب از دست رفتن بخشی از ماده اولیه به علت چسبیدن به دیوار قالب نخواهد شد.

از عوامل دیگری که در قیمت قالب لارج پنل موثر است، نحوه ساخت و طراحی آن می باشد. هرچه مهندسی و ساخت یک قالب بهتر باشد، خطای کمتری با مقاومت های آرمانی محاسبه شده دارند، قالب های درجه یک توسط مهندسان درجه یک طراحی و ساخته می شوند در نتیجه از کارایی و استحکام بالاتری برخودار خواهند بود.

شرکت سازه بتن قالب لارج پنل را در ابعاد و انواع مختلف برای مصارف ساختمان سازی و سازه های بتنی شما عزیزان تولید و عرضه می کند. با خریداری از ما می توانید از کیفیت و استحکام سازه های خود مطمئن باشید. همانطور که گفته شد استفاده از قالب های ما بهینه تر می باشد و پی ریزی و جداسازی قطعه ساخته شده مستلزم ماده کمتری است.

قیمت قالب لارج پنل

قیمت قالب لارج پنل با هر یک از عوامل موثر که در بالا گفته شد تغییرپذیر است. البته همه به دنبال تهیه قالب با کیفیت و ارزان هستند، کافیست با خرید از شرکت سازه بتن( سازنده معتبر و مطمئن)، خاطر خود را از هر دوی کیفیت  و قیمت آسوده کنید.

قیمت قالب لارج پنل بزرگ گران تر می باشد و همچنین قالب هایی که پلیمرهایی با کیفیتی در ساخت آن ها به کار رفته است نیز قیمت بیشتری دارند. به خاطر داشته باشید کیفیت همواره ارزش دارد، سازه بتن یکی از معتبرترین و باسابقه ترین تولید کنندگان قالب های بتن می باشد.

سیستم قالب بندی لارج پنل

سیستم قالب لارج پنل برای هر یک از دیوارهای ساختمانی به صورت یکپارچه ساخته می شود.

largpanel
largpanel01
largpanel02

پرسش و پاسخ

چه عواملی در قیمت قالب لارج پنل موثر است؟

جنس قالب بتنی، نحوه ساخت و طراحی قالب ، کیفیت

تجهیزات جانبی قالب لارج پنل چیست؟

بولت ها، جک های شاغول کننده، پاگردها، براکت ها، شوتینگ، میان بلت ها

قالب لارج پنل چیست؟

قالب ‌های دیواری یکپارچه ای که، قابلیت بتن‌ریزی بخش قابل توجهی از سازه اصلی و برشی بدون نیاز به پازلینگ و باز و بستن قطعات کوچک مدولار را فراهم می‌سازد‌. در ساخت و سازهای مدرن از این سیستم برای ساخت خانه های آپارتمانی، ساختمانهای عمومی و صنعتی، جاده ها، فرودگاه ها، سدها و کانال های آب استفاده می شود.

 

 • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

  واحد فروش: 09123761634                                                 تلفکس : 02155852218

  ارتباط با ما
  ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .