کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

ترمیم کننده بتن

ترمیم کننده بتن ماده ای است که برای تعمیر در بخش هایی که خراب شده استفاده میشود. در واقع مواد زیادی وجود دارد که از اول برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند تا مقاومت آن ها را بالا ببرند. اما در این بین عوامل زیادی وجود دارند که باعث میشوند تا در بعضی مواقع سازه شما  دچار مشکل شود و ایراد هایی در آن به وجود بیاید. باید بدانید که هر مشکلی که پیش می آید باید به سرعت بر طرف شود تا از تخریب شدن سازه جلوگیری کنید. ترمیم کننده بتن نوعی ماده است که برای مواقعی که بتن سازه شما بر اثر عوامل مختلف خراب و دچار مشکل میشود ، میتوانید از آن استفاده کنید. میدانید که بتن ها بیشترین بار هر سازه ای را تحمل میکنند ، بدیهی است که باید همیشه سالم بوده و دارای مقاومت بالایی باشد.

ترمیم کننده بتن چیست؟

ترمیم کننده بتن نوعی پودر بوده که از ترکیب مواد سیمان ، سنگدانه ، فیلر ، الیاف پلی پروییلن ، رزین ها و فرموله های تولید و ساخته شده است. این مواد برای اینکه مورد استفاده قرار گرفته و لازم است تا با آب ترکیب شود. شما توسط این محصول میتوانید ، نقاطی که دچار آسیب دیدگی شده اند را مرمت و بازسازی کنید. میدانید که بتن ریزی در محصولات بسیار مهم بوده است ، در واقع تمام بار و فشار سازه بر روی بتن ها میباشد ، از این رو همیشه باید سالم باشند. شما هر زمان که در بتن خود مشکل و ایرادی دیدید ، میتوانید با استفاده از این ملات ، مشکل را بر طرف کرده و با ترمیم کردن آن مکان ، دوباره مقاومت را به سازه خود احیا کنید. شما میتوانید این ملات را بر روی ضخامت های مختلفی از سازه استفاده نمایید.

مشخصات ترمیم کننده بتن

لازم به ذکر است که بدانید ترمیم کننده های بتن بر اساس استاندارد ها EN1504 ساخته شده اند ، تا این اطمینان خاطر را به کاربران بدهند که میتوانند با آن تمام مشکلاتی که مربوط به بتن در سازه است را برطرف کنند. البته که مرمت کردن بتن ها به چند مرحله تقسیم میشود که از مهم ترین آن ها مرمت ادواری میباشد. لازم به ذکر است که این ماده به راحتی در تمام مراحل مورد استفاده قرار میگیرد ، فقط لازم است تا دستور العمل آن ها را به خوبی بررسی کنید. این ماده پس از مخلوط شدن با آب به ماده ای تبدیل میشود که با امکان چسبندگی که ایجاد میکند ، باعث میشود تا شکافی که در بین بتن ایجاد شده است بر طرف شود. با استفاده از ترمیم کننده بتن ظاهر ، دوام و مقاومت مکانیکی محصول را ارتقاء میدهید.

کاربرد ترمیم کننده بتن

شما از ترمیم کننده بتن در انواع پروژه های ساختمان میتوانید استفاده کنید. در واقع این محصول باعث میشود تا شرایط استفاده از بتن در مواقعی که آسیب دیده اند افزایش پیدا کند. البته در بسیاری از مواقع دیده شده که بعد از ساخت سازه و یا پس از گذشت یک مدت ، بتن نیاز به ترمیم دارد. وجود شکاف ها و گودال هایی که ایجاد میشود میتواند دوام و مقاومت سازه را تا حد زیادی کاهش دهد. این ماده پس از اینکه با آب مخلوط میشود ، چسبندگی زیادی میگیرد که همین مورد باعث میشود تا بتن های سازه شما مرمت شوند. در واقع پس از اینکه ماده را با آب مخلوط کردید میتوانید تمامی شکاف ها و ترک های سازه را پر کنید. در واقع چسبندگی موجود در این محصول است که باعث میشود سازه شما مرمت و ایراد های آن بر طرف شود.

 

قیمت ترمیم کننده بتن/خرید پودر ترمیم کننده بتن

قیمت گروت ترمیم کننده بتن نسبتا خوش قیمت و کارامد میباشد و اکثرا خرید ترمیم کننده بتن برای بتن کرمو شده میباشد.برای استعلام قیمت ترمیم بتن ستون ،قیمت مرمت بتن،قیمت ترمیم بتن کف،قیمت مواد پرکننده بتن، با کارشناسان فروش ما در رابطه با افزودنی های شیمیایی در ارتباط باشد.کرمو شدن بتن اغلب یکی از معضلات مهندسین میباشد.با خرید ترمیم کننده بتن به عنوان یک ملات آماده و پرکننده میتواند مشکلات شما را حل من.همچنین شرکت آماده همکاری و پخش پودر ترمیم کننده بتن در مشهد،ترمیم کننده بتن در مازندران،ترمیم کننده بتن در اهواز و جنوب کشور و سراسر نقاط دیگر میباشد.ارسال سریع و به موقع و باکیفیت ترین و قیمت مناسب را از شرکت ما بخواهید.

 

مزایای ترمیم کننده بتن

قطعا موردی که باعث میشود تا محصولات مورد استفاده کاربران قرار گیرد ، مزیت هایی است که در آن ها وجود دارد. ترمیم کننده بتن ، ویژگی هایی دارد که باعث شده تا بسیار مورد استقبال کاربران قرار گیرد. شما زمانی که از ترمیم کننده بتن استفاده میکنید ، در واقع پس از گیرش و سخت شدن ، انقباض و تغییر حجم رخ میدهد. شما زمانی که ملات ترمیم کننده را درست میکنید ، هیچگونه شرگی در آن نمیبینید و به راحتی میتوانید تمامی سطوح را با این مواد پر کنید. به یاد داشته باشید که ملات های ترمیم کننده بتن پس از اینکه اجرا شدن وبه سختی مورد نیاز رسیدند ، در برابر همه سیکلهای ذوب و یخبندان ها مقاومت بالایی خواهند داشت. این محصول از نظر رنگ و شکل کاملا با بتن هماهنگی دارد. برای انجام این کار هم هیچ نیازی به یادگیری حرفه ای خاص نیست و میتوانید به راحتی آن را انجام دهید.

روش اجرای ترمیم کننده بتن

شما زمانی که میخواهید از ترمیم کننده بتن استفاده کنید ، باید سطح را به طور کامل بررسی کنید و آن را از هرگونه کثیفی و آلودگی پاک کنید و هرگز بر روی سطح های کثیف این ملات را نریزید. اگر بر روی سطح شما نقاط سستی وجود دارد ، سعی کنید که آن ها را جدا نمایید. این را بدانید که وجود هرگونه آلئدگی و نقاط سست باعث میشود تا پیوند به درستی انجام نشود و طول عمر ترمیم کننده را کاهش میدهد. همچنین بهتر است این را بدانید که وجود هرگونه چربی بر روی سطح ، باعث مختل شدن ترمیم کننده بتن میشود و پس از اجرا شما شاهد تبله شدن آن هستید. در ضمن این نکته را بدانید که برای درست کردن ملات ترمیم کننده بتن ، لازم است تا از یک ظرف مناسب استفاده کنید.

نکاتی که مربوط به ترمیم کننده بتن میباشد

پیش تر گفته ایم که برای درست کردن ترکیب پودر ترمیم کننده با آب لازم است تا از یک ظرف مناسب استفاده نمایید. شما به ازای هر کیسه 20 کیلوگرمی  پودر ترمیم کننده ، باید 4 الی 4.5 لیتر آب در آن بریزید.

این نکته را فراموش نکنید که ابتدا باید آب را داخل ظرف بریزید و پس از آن پودر را آرام آرا اضافه کنید. سطح مورد نظر را قبل از ریختن ملات مرطوب کنید و اگر عمق محل ترمیم زیاد بود ، این کار را به صورت چند لایه انجام دهید. میزان ملات ترمیمی را نیز باید بر حسب محل مورد نظر تعیین کنید.

سیستم ترمیم کننده بتن

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

tarmimkonande
tarmimkonande01
tarmimkonande02

پرسش و پاسخ

مقدار مصرف ترمیم کننده بتن چگونه است؟

معمولا جهت پوشش یک متر مربع به ضخامت 1 میلی متر حدود 1.5 کیلو گرم ترمیم کننده بتن نیاز است .

بسته بندی ترمیم کننده بتن پودری چگونه است؟

به صورت کیسه های 20 کیلویی

کاربرد ترمیم کننده بتن بر پایه سیمان چیست؟

تعمیر خرابی های و لب پریدگی های سازه های پیش ساخته، مناسب برای پر نمودن شکافها و درزهای موجود بین دو قطعه بتنی، تعمیر و مرمت انواع سطوح بتنی شامل مخازن آب و فاضلاب ، ستون و تیرهای بتنی ، تاسیسات دریایی ، کانال های انتقال آب و ...

 

  • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

    واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

    ارتباط با ما
    ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .