کلینیک ساختمانی سازه بتن | تولید انواع کالاهای ساختمانی

قوطی کلید پریز

 

 

قیمت خرید و فروش قوطی کلید و پریز پلاستیکی دیواری

امروزه سیستم های انبوه سازی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ساخت خانه به روش صنعتی، با مزیت هایی مانند ضد زلزله بودن، مورد استقبال قرار گرفته است.
یکی از تکنولوژی های نوین که در ساخت خانه به روش صنعتی بسیار حائز اهمیت است ، ساخت خانه به کمک قالب های لارج پنل یا تونل فرم است . در این سیستم های قالب بندی، معمولاً پلان کلیه واحدها و طبقات ساختمان، دقیقاً مشابه هم در نظر گرفته می شوند تا بتوان از یک دست قالب، برای ساخت کل طبقات و حتی پروژه های بعدی با پلان یکسان، استفاده نمود.

در سیستم قالب بندی تونل فرم، قالب بندی سقف و دیوار بصورت یکپارچه انجام می شود و حتی درب ها و پنجره ها درون سیستم قالب بندی بصورت قالبی تعبیه می شوند. بنابراین کل سیستم ساخت بصورت بتنی ، بدون ستون و تیر اجرا می شود و سقف و دیواره های بتنی یکپارچه بتن ریزی می شود . در این سیستم باید قبل از بتن ریزی فکری برای کابلها و پریزهای مربوط به برق و تاسیسات نیز نمود .

برای این منظور قوطی کلید و پریز برق دیواری یا سوئیچ باکس دیواری طراحی و تولید شده است که درون سازه آرماتور بندی قرار گرفته و پس از اتمام بتن ریزی و قالب برداری، با برداشتن درب قوطی کلید و پریز دیواری ، می توان به راحتی کلید و پریز برق را درون آن جای گذاری نمود.

 

قیمت قوطی کلید و پریز دیواری

 

البته مد نظر داشته باشید که همه لوله های مربوط به عبور کابلهای برق که قرار است به قوطی کلید و پریز دیواری وصل شوند داخل سازه نصب و جای گذاری می شوند.

 

نام محصولعمقتعداد در بستهوزن بسته
NameDepte Packing (QTY) WEIGHT (KG)
قوطی کلید و پریز دیواری801506
Swich box 80
 

 

 


نحوه استفاده قوطی کلید و پریز برق پلاستیکی مخصوص دیوار

نحوه استفاده از قوطی کلید و پریز دیواری به چه صورت می باشد؟

ابتدا آرماتور بندی سازه بتنی بافته شده و یک طرف از قالبهای دیوار نصب و تثبیت می شود . سپس با توجه به نقشه تاسیسات ، لوله های برق جای گذاری می شوند و در محلهایی که قرار است کلید و پریز برق و تلفن قرار گیرد ، قوطی کلید و پریز دیواری جای گذاری و تثبیت می شود . لازم به ذکر است که با توجه به نقشه تاسیسات، لوله های برق به قوطی کلید و پریز مربوطه منتهی می شوند تا پس از پایان پروژه بتوانند با هدایت سیم و کابلهای برق، طبق نقشه سیم کشی عملیات برق کشی را کامل کنند. قوطی کلید و پریز برق دیواری یا سوئیچ باکس دیواری دارای یک درب است که جهت ممانعت از ورود بتن و شیره بتن به داخل قوطی در هنگام بتن ریزی تعبیه شده است و پس از اتمام بتن ریزی و قالب برداری، درب سوئیچ باکس دیواری برداشته شده و کلید و پریز دیواری مربوطه جا زده می شود.

 

میزان مصرف قوطی کلید و پریز پلاستیکی مخصوص دیوار

میزان مصرف قوطی کلید و پریز دیواری با توجه به نقشه برق و تعداد کلید و پریز لازم برای برق و پریز تلفن مشخص می شود. 

 

 

نکات ضروری در زمان استفاده از قوطی کلید و پریز دیواری چیست؟

عدم استفاده از قوطی کلید و پریز قبل از بتن ریزی می تواند هزینه های سنگینی را برای حفر محل نصب کلید و پریزها ایجاد نماید.
حتما درب قوطی را هنگام جای گذاری روی قوطی قرار دهید، زیرا در غیر اینصورت امکان ورود بتن و شیره بتن به داخل قوطی وجود دارد و پس از سخت شدن بتن، تمیز کردن آنها مشکل خواهد بود و جا زدن کلید و پریزها هم با اشکال انجام خواهد شد.
محلی از سوئیچ باکس را که لوله برق به آن منتهی می شود توسط تیغ یا گرد بر، با قطر مناسب ببرید و نوک لوله را وارد قوطی کلید و پریز نمایید.

 

 

قیمت قوطی کلید و پریز دیواری / خرید قوطی کلید و پریز دیواری / فروش قوطی کلید و پریز دیواری

جهت کنترل هزینه ها خرید سوئیچ باکس ( خرید قوطی کلید و پریز پلاستیکی دیواری ) امری ضروری میباشد که باتوجه به ثابت نبودن قیمت سوئیچ باکس ( قیمت قوطی کلید و پریز پلاستیکی دیواری ) و تغییرات قیمت قطعات پلاستیکی قالب بندی جهت خرید قوطی کلید و پریز پلاستیکی دیواری و اطلاع از نحوه فروش سوئیچ باکس فروش قوطی کلید و پریز پلاستیکی دیواری ) با واحد فروش تماس فرمایید تا قیمت روز سوئیچ باکس ( قیمت روز قوطی کلید و پریز دیواری ) و سایر محصولات مانند قیمت مخروطی میان بلت فنری ، قیمت میان بلت پلاستیکی ، قیمت غلاف دو سر مخروط ، قیمت نوار درزگیر قالب و قیمت کلاهک امن را دریافت نمایید.

 

 

سیستم قوطی کلید پریز

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بکارگیری نیروی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را با کیفیت و استاندارد بالا به بازار عرضه کند.

01
klid01
klid02
klid03

پرسش و پاسخ

مقدار مصرف قوطی کلید و پریز دیواری به چه نحوی است؟

  • تعداد مصرف این قوطی ها با توجه به نقشه برق و تعداد کلید و پریز لازم برای برق و پریز تلفن تعیین کننده مقدار نیاز این محصول است.

بسته بندی قوطی کلید و پریز دیواری چند تایی است؟

در هر بسته بندی 150 قوطی کلید و پریز دیواری وجود دارد.

چرا باید از قوطی کلید و پریز استفاده کرد؟

استفاده از قوطی کلید و پریز قبل از بتن ریزی می تواند باعث حذف هزینه های سنگین حفر محل نصب کلید و پریزها شود.

 

  • تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455                        4

    واحد فروش: 09127088419                                              تلفکس : 02155852218

    ارتباط با ما
    ارتباط با ما سازه بتن

سازه بتن | کیفیت بالا ، قیمت مناسب 

تماس با ما

واحد فروش مواد شیمایی بتن : 09127088419
واحد فروش قالب بتن و ماشین آلات ساختمانی: 09123761634
تلفکس : 02155852218-19
 


تهران ، اتوبان آیت الله سعیدی شمال
بعد از مترو نعمت آباد ، پلاک 455

Recover Joomla Template

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت محصولات سازه بتن با بیش از 1000 محصول . 

Recover Joomla Template

 

کلینیک ساختمانی سازه بتن با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت ساختمان کشور و با همکاری نزدیک و عقد قرارداد تولیدی با بزرگترین برندهای ساختمانی کشور توانسته است بیش از 1000 کالای منحصر به فرد از پی تا بام را تهیه و در سبد کالایی خود ایجاد نماید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قیمت مناسب ، کیفیت بالا و تحویل سریع در جهت رفع نیازهای این بخش مهم از صنعت ساختمان کشور برآییم .